اخبار

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سمیرم برگزار شد

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سمیرم برگزار شد
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سمیرم با حضور معاون فرماندار ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای حقیق و حقوقی انجمن با محوریت بررسی وضعیت پروژه های کتابخانه شهرستان، در سالن جلسات فرمانداری سمیرم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد ادسلامی شهرستان سمیرم، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سمیرم با حضور  علیرضا فخری زاده، معاون فرماندار، مرتضی نادری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرامرز جهانشاهی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سمیرم و دیگر اعضای حقیقی و حقوقی عضو انجمن در سالن جلسات فرمانداری شهرستان سمیرم برگزار شد.

فخری زاده، معاون فرماندار سمیرم در این جلسه ضمن خیر مقدم به حاضرین و تبریک ایام دهه کرامت به بیان گزارشی از وضعیت مصوبات جلسه قبلی انجمن پرداخت و اهتمام بیشتر اعضای انجمن در اجرایی شدن مصوبات مربوطه را خواستار شد.

مرتضی نادری ، دبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سمیرم، با اشاره به تشکیل شورای ترویج فرهنگ مطالعه در شهرستان سمیرم، این شورا را  فرصتی مناسب جهت معرفی اهمیت و جایگاه والای مطالعه و کتابخوانی برشمرد و ابراز امیدواری کرد بتوان از این فرصت در راستای گسترش بیش از پیش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در شهرستان بهره بگیریم.

در ادامه جلسه پس از بحث و تبادل نظر و ارائه دیدگاههای و برنامه های پیشنهادی سایر اعضای انجمن در خصوص مسائل مطرح شده، مصوبات لازم به تصویب و امضای حاضرین در جلسه رسید.

ضرورت پرداخت به موقع سهم نیم درصد کتابخانه های عمومی توسط سازمان شهرداری، تسریع در روند ساخت و تکمیل پروژه های کتابخانه ای در شهرستان، مشارکت شهرداری در خصوص تبلیغات محیطی با موضوع کتاب و کتاب خوانی، تامین نیروی کتابدار کتابخانه مشارکتی شهر حنا توسط شهرداری حنا و پرداخت دستمزد وی از محل نیم درضد و رفع مشکل کتابخانه شهر ونک از مهمترین مصوبات جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سمیرم بود

۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۴
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سمیرم |
تعداد بازدید : ۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید